HASIČSKÝ TÁBOR KLENOTY

hasičský tábor Klenoty v Manětíne okres Plze-sever

 

http://www.taborklenoty.estranky.cz/

VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH  LT KLENOTY !! 

Tábor se uskuteční: 14.7.2019 – 26.7.2019

Pokud máte zájem o náš tábor pište, zbývá několik posledních přihlášek.

V Plzeňském kraji, přibližně 30 km severo – západně  od Plzně, se nachází město Manětín , poblíž něhož se každoročně uskutečňuje NÁŠ HASIČSKÝ TÁBOR. Místo, kde se  již po dlouhá léta scházíme a trávíme zde část července,  se nazývá KLENOTY.

Nenechte se ,,zastrašit“ slovem hasičský… Tábor je určen pro všechny děti od 6- 15ti let ,které mají chuť strávit dvanáct dní  v příjemném prostředí , se skupinou lidí, kteří se stanou  jejich kamarády.

Dozor nad Vašimi ratolestmi vykonává parta zodpovědných a zaškolených lidí, kteří mají zkušenosti a úžasný vztah s dětmi a vytvářejí pro ně ty nejlepší podmínky.

Každý rok se setkáváme v táboře poblíž města MANĚTÍN a ani letošní rok nebude výjimkou.

Tímto Vás chceme ,,navnadit“ ,na nezapomenutelných dvanáct dní pro Vaše děti, kde není o zábavu nouze a každý si u nás přijde na své.

Náš tábor je místo, kde je pro děti připraven každodenní program sestavený vedoucími běhu, kteří 24 hodin denně vykonávají dohled nad fungováním tábora.

 

Celodenní výlety plné zábavy a dobrodružství, noční hry ,vynikající kuchyně,  legrační soutěže, nečekaná překvapení  a spousta dalšího, je pro Vás o letních prázdninách připraveno a LETNÍ TÁBOR KLENOTY  se na Vás na všechny moc těší !!!!

Koukněte se na táborové video –

 

Napsat komentář