Předání výpočetní techniky SDHo Hazlov (okres Cheb)

dne 12.4.2013 jsme předali  další notebook HP 6910p  a 17″ LCD monitor naší organizační složce sdružení SDHo Hazlov z okresu Cheb. Tímto se zkvalitní komunikace mezi složkami. Pravidelně se budou účastnit konferencí přes komunikační portál SKYPE. Jsme rádi, když můžeme tímto způsobem mezi sebou komunikovat, řešit problémy a připravovat další činnost sdružení.

Tato složka má založen e-mail  sdh.hazlov@hasici-cr.cz

Tímto bychom chtěli poděkovat našemu tajemníkovi Petru Majerovi, za přípravu pc k předání, včetně softwarové instalace. Nesmíme zapomenout na Československou obchodní banku ČSOB) , která  nám tímto darem otevřela cestu ke komunikaci.

Předseda HČRDSC06589

 

firemann72 se představuje:

Předseda sdružení HČR
Příspěvek byl publikován v rubrice předání Výpočetní techniky pro SDHo. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Předání výpočetní techniky SDHo Hazlov (okres Cheb)

  1. Pingback: Informace pro čelny sdružení | HASIČI ČESKÁ REPUBLIKA, o.s.

Komentáře nejsou povoleny.