Požární bezpečnost spol. s.r.o profil společnosti

Vážení kolegové, hasiči, kamarádi.

Dnešního dne  byla uzavřena rámcová dohoda o obchodním  zastoupení největší společnosti s požární výzbrojí a výstrojí v ČR  pro Karlovarský kraj. V současné době máme za sebou nejsilnějšího partnera v oblasti požární výstroje a výzbroje, který disponuje 9 kamennými obchody po celé ČR, největším a nejrozsáhlejším internetovým portálem s požární výstrojí a výzbrojí. Více na www.po-bp.cz nebo níže krátké video:

Nabízíme Vám komplexní služby v požární ochraně. Výstroj a výzbroj Vám v současné době nabídneme prostřednictvím vzorkového skladu, který jsme schopni operativně přizpůsobit Vašim potřebám. Zboží prodáváme v maximální kvalitě za ceny certifikovaných výrobců a dodavatelů.  Stačí když nám Vaše požadavky přenesete prostřednictvím e-mailu objednavky@hasici-cr.cz (matousek@po-bp.cz) , nebo prostřednictvím telefonu 602948823, 602297157.  Ochotně za vámi přijedeme a vyřídíme Vaše požadavky k vaší maximální spokojenosti . Odkaz na internetový portál naleznete v sekci „hasičský eshop“ na www.hasici-cr.cz nebo přímo na  www.po-bp.cz . Prodejem zboží naše služby nekončí.

Profil společnosti Požární bezpečnost s.r.o.

 

Jedná se o společnost s auditovaným účetním ziskem přes 1 mil. Kč a ročním obratem který v roce 2012 překročil 100 mil. Kč.  Tato společnost je tak silným hráčem na trhu, že si mohla dovolit koupit obchodní jméno Výzbrojny požární ochrany a to včetně zbylých  středisek a nejschopnějších zaměstnanců. Tímto opět došlo k historickému zachování názvu obchodní společnosti, která měla dominantní postavení na trhu s požární výstrojí a výzbrojí, než byla posledním managementem vytunelována.  Zde je vidět, že  Požární bezpečnost s.r.o. jednatele pana Roberta Válala se snaží svými aktivitami zachovávat hasičskou historii a tradice. O úspěšnosti podnikatelské činnosti hovoří fakt, že v roce 2012 bylo formou sponzorských darů Sborům dobrovolným hasičům v ČR rozděleno přes 800 tis. Kč!! V současné době nemá na tomto trhu konkurence schopného hráče co do počtu středisek, zaměstnanců, obchodních aktivit a služeb s tím spojených.

Výhled : máme cíl do konce března 2013 otevřít v Karlovarském kraji (Sokolov) kamenný obchod, aby jsme Vám přinesli plnohodnotné služby v oblasti požární  výzbroje a výstroje a služeb s tím spojených. Vše se bude odvýjet od toho jakou důvěru nám dáte, abychom Vám mohli dokázat že jsme v současné době jedničkou na trhu. Věříme, že budete maximálně spokojeni. Chtěli bychom dosáhnout toho, aby to byl „Váš“ obchod, který uspokojí i ty nejnáročněší požadavky a kam se budete s důvěrou vracet.

firemann72 se představuje:

Předseda sdružení HČR
Příspěvek byl publikován v rubrice Dokumenty. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Požární bezpečnost spol. s.r.o profil společnosti

  1. Pingback: Výroční valná hromada HASIČI ČESKÁ REPUBLIKA,o.s. SDHo Česká Lípa a Krajského Územního odboru Libereckého kraje | HASIČI ČESKÁ REPUBLIKA, o.s.

Komentáře nejsou povoleny.