Florianske setkani 2021 – COVID19 OPATŘENÍ

Vážení kolegové kamarádi hasiči

vzhledem k opatření Covid19 jsme nuceni letošní Floriánské setkání dobrovolných hasičů a soutěž TFA 2021 zrušit neboť bychom vám nemohli poskytnout komfortní zázemí včetně stravování, občerstvení a volného pohybu. Každý účastník by musel mít negativní test na Covid 19 respirátor a nesměli by se setkávat navzájem všichni soutěžící. Za těchto podmínek, které jsem obdržel od starosty města nemůžeme soutěž a setkání důstojně uspořádat. Museli bychom zajistit vymahatelnost narizeni Hygienické stanice.  Vymahatelnost práva že strany státu je pod vysokou pokutou.  Doufám, že tato opatření budou do příštího roku rozvodněná a proběhne ročník 2022 ve stejném termínu. Omlouvám se, ale zásah vyšší moci nejsme schopni ovlivnit. Prosím o sdílení, aby se zpráva dostala mezi nejširší veřejnost našich členů, Zachováte nám přízeň. Pokud se situace změní rádi bychom uspořádali Florianske setkání v říjnu 2021 v náhradním termínu..  O tomto vás budeme informovat prostřednictvím sociálních sítí fcb, instagram, Discord, a zde na stránkách.
Předseda HČR František Matoušek

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.