5. FLORIÁNSKÉ SETKÁNÍ DOBROVOLNÝCH HASIČŮ + TFA

Vážení kolegové, kamarádi, hasiči,

dovolujeme si Vás pozvat na 5. Floriánské setkání dobrovolných hasičů se soutěží TFA. Setkání dobrovolných hasičů se uskuteční dne 18.5.2019 od 10.00 h na Krásenském vrchu GPS: 50,101567 12,786412 (http://www.rozhledna-krasno.cz/).

Soutěž jednotlivců v silové soutěží TFA, která bude  v klasických disciplínách, roztažení 4 ks 20m hadic „B“, přetažení 70kg figurýny, převalení pneumatiky, překonání bariery, džberovka, přesun palet, přenos hasicího přístroje a zakončení bude výstupem na nejkrásnější rozhlednu v ČR do výšky 25 m po 120 schodech.

soutěž bude rozdělena na kategorie Muži „A“ do 40 let, Muži „B“ nad 40 let, Ženy a mládež. Jednotlivé disciplíny budou přizpůsobeny přiměřeně kategoriím.

Pro soutěžící je připraven doprovodný program, občerstvení a kulturní vyžití.

V případě výrazně nepřiznivého počasí bude termín upraven. Prosím o sledování případných změn na našem webu. Zde budou vyvěšeny i organizační zabezpečení soutěže.

Na vaší účast se teší organizační tým a předseda HČR

informace na tel. +420602948823,     matousek@hasici-cr.cz,    www.hasici-cr.cz

pozvánka TFA 2019

Příspěvek byl publikován v rubrice 5. Floriánské setkání + TFA. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.