volby 2018 Město Jirkov

 

 

Také v Jirkově na Chomutovsku máme silné želízko v ohni.

Jiřího BANOVSKÉHO, předsedu Krajského územního odboru Ústeckého kraje nemusíme představovat. O jeho schopnostech se snad každý přesvědčil při pořádání Plesů složek IZS a sdružení HASIČI ČESKÁ REPUBLIKA. Tato megalomanská akce jednoho muže a kvalitního týmu dokázala, že je možné realizovat věci takřka nemožné. O plesech se můžete dozvědět na našich stránkách. I v letošním roce se bude konat ples IZS a HČR  a termín bude upřesněn na stránkách. Doufáme, že nám Volby 2018 našeho předsedu nevyčerpají.

Vzhledem k tomu, že je dlouhodobý zastupitel města Jirkova a člen kontrolního výboru, má velký přehled o těch největších věcech a to jsou FINANCE.

Přijďte prosím podpořit k volbám našeho předsedu a jeho kolektiv odborníků ve dnech 5.-6.10.2018 v Jirkově. Děkujeme za podporu

Jiří Banovský

kandidátka OMMO Jirkov č. 4

Příspěvek byl publikován v rubrice VOLBY 2018 se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.