volby 2018 Bukovany u Sokolova

Volby 2018 Bukovany u Sokolova

Je nám potěšením zveřejnit další kandidátku do komunálních voleb 2018 v obci Bukovany u Sokolova ve které je opět dobrovolný hasič.

Naším želízkem v ohni je pan Zdeněk PAULUS,  předseda Sboru dobrovolných hasičů Bukovany, který je dlouholetý dobrovolný hasič v obci a profesionální hasič na stanici Elektrárny ETI Citice. Je to občan obce Bukovany, který již několik let zastává práva a názory občanů jako zastupitel obce.  Věříme, že se opět dostane do zastupitelstva obce Bukovany a bude opět tím správným mužem na svém místě.

Pokud Vám není lhostejné kdo bude hájit práva a zájmy občanů po dobu dalších 4 let,  tak je to právě kandidátní listina č. 1. Přijďte prosím podpořit naše členy k volbám ve dnech 5.-6.10. 2018

Děkujeme za podporu našeho předsedy SDH Bukovany pana Zdeňka Pauluse.

IMG-20180927-WA0000

Příspěvek byl publikován v rubrice VOLBY 2018 se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.