VOLBY 2018 Město Oloví , Karlovarský kraj


stažený soubor

KOMUNÁLNÍ VOLBY 2018 MĚSTO OLOVÍ

Vážení spoluobčané, kolegové, hasiči, kamarádi,

Blíží se nám Volby 2018 do kterých si zvolíte své kandidáty, kteří budou hájit a chránit Vaše zájmy, práva a spokojený život po dobu 4 let . Ani nám hasičům není lhostejné, jak letošní Volby 2018 dopadnou a proto mi dovolte, abych Vám představil kandidátní listinu, která je podle našeho mínění správnou volbou pro Město Oloví na dalších minimálně 4 let.

Kandidátní listina je sestavena ze spoluobčanů, kteří zde žijí a mají zájem pracovat právě ve prospěch Vás, spoluobčanů a Města Oloví.  Mnohé z kandidátů znáte osobně, neboť se dnes a denně potkáváte na ulicích a víte co se dá od nich očekávat.

Jako hasiči máme svá želízka v ohni a věříme, že tak jako chrání životy majetek a zdraví právě Vás spoluobčanů, tak s takovou silou jsou ochotni pracovat celé volební období právě pro Vás. My hasiči se držíme jednoho hesla : „NI ZISKU, NI SLÁVY, BLIŽNÍMU KU POMOCI VLASTI KU PROSPĚCHU“.

Lídrem kandidátní listiny je  MIROSLAV FILANDR, náměstek předsedy nejvyššího ústředního orgánu HASIČI ČESKÁ REPUBLIKA, a  kterého Vám představovat podrobě nemusíme. Víme co pro Město Oloví za svého působení v křesle starosty vybudoval.  Víme, čím si tento kandidát prošel 4 roky zpět, když byl NEOPRÁVNĚNĚ obviněn z přijímání úplatku v aféře zateplení panelových domů na sídlišti. Po 4 letech tahání po soudech,  byl nakonec Vrchním soudem v Praze zproštěn obžaloby s tím, že celá věc byla uměle vykonstruovaná před komunálními volbami 2014, a že se žádného protiprávního jednání nedopustil. Bohužel to zanechalo šrámy na duši. Vzhledem k tomu, že je to muž z ocele, tak co ho neporazilo, to ho posílilo. Dostal opět chuť a sebral sílu, aby se opět vrátil do křesla starosty Města Oloví a pokračoval ve smysluplné práci, která není postavena na falešných a křivých obviněních, úplatcích a nekalých praktik, ale na tvrdé spolehlivé každodenní práci.  Sami musíte posoudit, zda se Vám žilo špatně, když město spravoval pan Miroslav Filandr.

BEZPEČNOST SPOLUOBČANŮ, OCHRANA MAJETKU, ŽIVOTA A ZDRAVÍ A ROZVÍJEJÍCÍ SE MĚSTO  je priorita číslo jedna“

Je s podivem, že po vynesení a nabytí právní moci rozsudku Jménem republiky o nevině Miroslava Filandra podal bezprostředně rezignaci starosta Města Oloví pan Kričfaluši. Můžeme je spekulovat, zda to bylo účelové či nikoliv. Úsudek necháme na každém z Vás.

Věříme, že našeho kandidáta ve volbách podpoříte a vrátíte Městu Oloví spravedlivou tvář, tak,  aby se nám zde po dobu nejméně dalších 4 let žilo spokojeně a bezpečně.  Aby mohlo být dosaženo cíle, který naplní vše co Vám, spoluobčanům, naši kandidáti nabízí je potřeba podpořit celou kandidátní listinu. Jak bude volit je Vaše svobodné rozhodnutí a záleží pouze na Vás, zda podpoříte pouze svého kandidáte, nebo dáte hlas celé kandidátní listině.

Dalším želízkem v ohni je kandidát Karel VRBA, který se stará o Vaší bezpečnost jako člen Výjezdové jednotky hasičů SDH Oloví.  Budeme rádi, když i tohoto kandidáta podpoříte.

K ostatním kandidátům se vyjadřovat nechceme, neboť to není naše parketa, ale věříme, že si lídr kandidátky pan Miroslav FILANDR, sestavil kandidátku z lidí, kterým věří, stojí za jejich prací, schopnostmi a bude  s nimi prosazovat zájmy Vás spoluobčanů a Města Oloví.

“ Přijďte prosím podpořit naše kandidáty do komunálních voleb, pokud Vám není lhostejné, kterým směrem povede budoucnost Vás a Vašich dětí.“

VOLBY 2018 se konají ve dnech 5.10. – 6.10. 2018 

Spojení demokraté – Sdružení nezávislých
pořadí kandidát
1. LÍDR KANDIDÁTKY
Miroslav Filandr

51 let, projektový manažer,Hory

2.
Eva Gažáková

49 let, zdravotní sestra, Hory

3.
Bohumil Přindiš

35 let, dělník, Hory

4.
Vilma Démuthová

49 let, účetní, Hory

5.
Karel Vrba

31 let, elektrikář, Hory

6.
Mgr. Eva Gažáková

26 let, učitelka, Hory

7.
Karel Kalous

58 let, podnikatel, Oloví

8.
Valerie Drašilová

56 let, zubní laborant, Oloví

9.
Karel Kraus

68 let, důchodce, Oloví

DĚKUJEME  VÁM ZA PODPORU . HASIČI

Kdo má zájem, může si poslechnout výnos Krajského soudu v Plzni zde jednání u soudu 8.6.2017

Příspěvek byl publikován v rubrice VOLBY 2018 se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: VOLBY 2018 Město Oloví , Karlovarský kraj

 1. firemann72 napsal:

  Protože je to moje morální povinnost musím se vyjádřit k osobě Miroslava Filandra, který je 1. náměstek předsedy HČR , člen Výkonného výboru nejvyššího orgánu HČR a velitelem Jednotky SDH Oloví v jedné osobě.

  K věci Miroslava Filandra z dostupných zdrojů uvádím že když byl společně s p. Jelínkem odvedeni v poutech Policií (KRIPO), byla to senzace pro všechny media, včetně České televize, která by měla být veřejnoprávní a objektivní. Všichni odvysílali „senzaci“ že starosta si vzal úplatek. Bohužel po vynesení osvobozujícího rozsudku Krajským soudem v Plzni a Vrchním soudem v Praze, to nebylo pro veřejnoprávní Českou televizi zajímavé, protože by to poškodilo její image objektivnosti. Posílali jsme podklady, aby bylo odvysíláno, že se žádný skutek nestal, aby bylo očištěno jméno obžalovaných. Nic, vůbec nice se nedělo. Nikdo o to neměl zájem ani DT.TV, ani Reportéři ani Klíma, ani černé Ovce ani Zpravodajství ČT, prostě nikdo. E-mailem bylo sděleno „my se vám ozveme“ NEOZVAL SE NIKDO. Pokud někdo řekne „A“ měl by říct i „B“ aby bylo objektivní posouzení věci. Bohužel se tak nestalo. Poškodit někomu jméno ve veřejnoprávní televizi, kterou sledují miliony lidí je jednoduché. Očištění jména se nikdy nikdo nedočkal.

  Můžeme být rádi, že nežijeme v totalitě před rokem 1989. Toto je potřeba zdůraznit, neboť Státní zástupce, který byl na straně práv státu, je bývalý totalitní Komunistický prokurátor, který by nejraději za tento nespáchaný čin, žádal TREST SMRTI pro pana Miroslava Filandra. Objektivnost tohoto prokurátora, potažmo státního zástupce je nepochybně zpochybnitelná. Od prvopočátku všichni, včetně státního zástupce, Policie KRIPO Karlovy Vary a soudce věděli, že je to uměle vykonstruované a že se skutek nestal. Bohužel se to někomu hodilo do „krámu“, aby odstranil protikandidáta v komunálních volbách.

  Obhájkyně p. Fílová z AK Karlovy Vary, která „chránila“ práva obžalovaného Miroslava Filandra se u Krajského soudu v Plzni před vynesením rozsudky dotázala Miroslava Filandra, zda by „přijal podmínečný trest“, že jej bude navrhovat místo 8 let trestu odnětí svobody. Obhájkyně, která si nechala za „obhajobu“ nechala zaplatit přes 650.000,-Kč!!!!!!!! pro vás žádá podmínku. To je skandál. Když Krajský soud vynesl osvobozující rozsudek spadla paní obhájkyni brada až ke kolenům. Protože nám nikomu prachy nesmrdí, tak požaduje obhájkyně po Miroslavu Filandrovi doplatek za poskytnuté služby. Obhajoba ve výši 650.000,-Kč byla jen záloha. Advokátní komora označila jednání Dr. Fílové za nemorální. Všichni ale táhnou za jeden provaz a ryby si rybník sami nevypustí.

  Z dostupných kanálů jsem zjistil, že pan Miroslav Filandr byl 3,5 roku odposloucháván, včetně monitoringu všech telefonátů, SMS a pohybu. Za celou dobu odposlechů mu nebylo prokázáno ani porušení přestupku, nevhodného vyjadřování, či jakékoliv nespolečenského , neslušného chování či vystupování. To že byl odposloucháván, se Miroslav Filandr dozvěděl až po skončení případu.
  Neznám poctivějšího, pracovitějšího a spolehlivějšího člověka, kterého jsem v životě potkal. Z tohoto důvodu musím tohoto kandidáta podpořit v Komunálních volbách, protože pokud se stane starostou Města Oloví budeme mít jistotu, že korupce, křivárny a ostatní sviňárny, které přináší politický život nemají u Miroslava Filandra žádnou šanci. Odškodnění od státu za 4 roky šikanování a omezování na svobodě, odposlechy nemožnost se ucházet o místa ve státní správě, se bohužel zatím NEDOČKAL !!!!!! Podotýkám, že ve věci odškodnění zastupuje pana Miroslava Filandra prestižní pražská Advokátní kancelář JUDr. Tomáše Sokola.

  Věřím, že se mu podaří opět dostat Jednotku sboru dobrovolných hasičů Oloví opět na vrchol. Stále je to velitel hasičů, který má více zkušeností než kterýkoliv profesionální hasič a to bez pardonu.
  Miroslav Filandr je jedním ze 16 lidí v České republice, který může provádět školení lezeckých skupin jako instruktor.
  Přednosti tohoto člověka by se daly rozepsat na celé stránky, ale věřte, že to co tento člověk dokázal, vybudoval a čím si prošel, by nedokázali mnozí z nás.

  Na Miroslava Filandra jsem právem hrdý a jsem rád, že je to právě ON, kdo je 1. náměstek předsedy HČR.

  Děkuji za komentáře.

 2. firemann72 napsal:

  Komunistický prokurátor JUDr. Hrbotický Augustýn ze Státního zastupitelství v Plzni který by nejraději pro Miroslava Filandra a Jelínka požadoval doživotí, nebo trest smrti.
  viz odkaz https://3odboj.webnode.cz/seznamy-soudcu-a-agentu-stb/

Komentáře nejsou povoleny.