Výroční Valná hromada SDH Královské Poříčí 11.2.2017

Dne 11.2.2017 se uskutečnila na hasičské stanici v Královském Poříčí, Výroční Valná hromada kde se zhodnitil rok 2016. Zprávu za SDH přednesl předseda Tomáš Tonhauzer, zprávu o činnosti Výjezdové jednotky přednesl velitel Miroslav Žáček, mimo to, že obě vozidla, jak Tatra T148 CAS 32, tak Fabia prošla technickou kontrolou. Vzhledem k tomu, že v obci je dobrá osvěta hasičské činnosti a prevence měla výjezdová jednotka „pouze“ 3 výjezdy. Pár slov přednesl starosta obce Michal Skýba, který informoval o záměru zakoupit výjezdové jednotce nové vozidlo s dvojkabinou a nádrží na vodu 2.000 ltr. Bohužel tomuto novému vozidlu by musela uvolnit místo Tatra T148 což je pro některé hasiče srdeční záležitost. Předseda HČR pan. František Matoušek, pozval všechny na 2 ročník Reprezentačního plesu HČR a  složek Integrovaného záchranného systému, který se uskuteční v polovině listopadu 2017 v Jirkově (okr. Chomutov). Ples bude tentokrát moderovat a glosovat pan Zdeněk Izer. Dále bylo sděleno, že SDH Královské Poříčí se připravuje na oslavu 120 let založení SDH, která proběhne v roce 2018.  Od 19.5 do 21.5. 2017 proběhne v Oloví 4. ročník Floriánského setkání se soutěží o titul Železný hasič HČR. Vrchol Valné hromady byl exklusivní guláš z divočiny, který připravil pan Miroslav Žáček

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

firemann72 se představuje:

Předseda sdružení HČR
Příspěvek byl publikován v rubrice akce 2017, Výroční členské schůze SDH, Výroční valné hromady. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.