2. Floriánské setkání dobrovolných hasičů 22.-24.5.2015

Vážení kolegové, hasiči, kamarádi.

Touto cestou bych Vám všem chtěl poděkovat za velice příjemný květnový víkend. Mnozí z Vás si sáhli na samé dno svých sil, ale dokázali jste, že na to máte.

V první řadě bych chtěl poděkovat celému realizačnímu týmu, našim manželkám a přítelkyním za trpělivost a podporu. Dále pak jmenovitě Dominiku Dvořákovi, Patriku Dvořákovi, Lukáši Peckovi, Milanu Cichrovi, šefkuchařce Daně Matouškové a dalším zúčastněným. Všem jejichž práce si vážíme jsme ocenili „Pamětním listem a medailí“.
I když se uskutečnila soutěž v komorním duchu měla velký ohlas a úspěch. Věříme, že další roční bude neméně úspěšný a zúčastní se ho více závodníků.
Hlavní trofej „Putovní pohár předsedy HČR“ opět obhájil Leoš Gurniok z SDH Mnichov u Mariánských Lázní.

Bez přispění sponzorů a příspěvků od obcí by se tato akce nedala zorganizovat v tomto rozsahu.

Poděkování patří zejména:

Městu Horní Slavkov a Vězeňské službě ČR Horní Slavkov, za bezplatné zapůjčení výcvikového areálu.
Jednotce SDH Horní Slavkov
Městu Oloví a Jednotce SDH Oloví
Městu Krásno
Městu Kraslice
Obci Královské Poříčí
Obci Bukovany
Městu Česká Lípa

Sponzorům a partnerům akce
Společnosti Požární Bezpečnost Jihlava
SpecTrans – speciální transporty Radek Kuchař
Technické služby Horní Slavkov
Půtovic rodinná palírna Horní Slavkov
Alois Hynek – Oloví
Regionální televizi ZAK Karlovy Vary
Fotoreportérovi Lukáši Rumpíkovi
Zvláštnjí poděkování patří Českému červenému kříži, Místní skupině Velká Hleďsebe
Paní Ďáskové za nádherný a chutný dort.

spoustu fotografií a videí z akce naleznete na těchto odkazech
Fotografie zde
On Line vysílání

Tady jsou výsledky

startovní a výsledková listina Floriánské setkání 2015startovní a výsledková listina Floriánské setkání 2015

Příspěvek byl publikován v rubrice 2. Floriánské setkání 22.-24.5.2015, akce 2015. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.