nové členské známky

Vážení kolegové, kamarádi, hasiči,

Tak se nám sešel rok s rokem a připravili jsme pro Vás nové členské známky. Kdo nemá ještě členskou knížku, ať si jí vyžádá u Předsedů Krajských územních odborů HČR, nebo přímo na Ústředí HČR. Cena je stanovena na 35,-Kč. Zasíláme poštou, nebo k vyzvednutí na KÚO. Na požádání Vám zašleme odkaz, kde si budete moct stáhnout a vytisknout členskou známku ma samolepící štízek, nebo papír. Poté vystřihnout a nalepit do členské knižky. Je to pouze Vaše zpětná kontrola, že jste zaplatili členský příspěvek.  Kdo nebude mít možnost tisku apod. zašleme Vám známku poštou. Snažíme se touto cestou ušetřit nehorázné poštovné.

Záznamy evidence a záznam o placení čl. příspěvklů (budou se vylepovat známky

Záznamy evidence a záznam o placení čl. příspěvklů (budou se vylepovat známky

členská známka 2015 new

Členské příspěvky jsou pro rok 2015 ve výši 100,-Kč. Příspěvek je možno hradit na účet 245164572/0300 Poštovní spořitelna (ČSOB). Variabilní číslo je číslo průkazu (odznaku) a do poznámky prosím uvést Jméno, Příjmení . Termín úhrady členských příspěvků je do 31.3.2015!!!!

Všem, kteří si plní řádně své základní povinnosti děkujeme za usnadněnou práci.

František Matoušek

Předseda HČR

firemann72 se představuje:

Předseda sdružení HČR
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.