1.Floriánské setkání dobrovolných hasičů ve dnech 20.-22.6.2014 na letišti Květná u Krajkové

Vážení kolegové, hasiči, kamarádi,
dovolujeme si Vás všechny pozvat na 1.Floriánské setkání dobrovolných hasičů, které se uskuteční ve dnech 20.-22.62014 na letišti Květná u Krajkové.
Program :
pátek 20.6.2014

od 16:00 hodin : Nájezd účastníků setkání. Vybudování stanového městečka, stavění párty stanů.
od 19:00 hodin : večerní táborák, posezení u pivka, opékání buřtů, diskuze k soutěžím. Dopilování soutěžních podmínek, Rozdělení lidí do Technické čety apod.

sobota 21.6.2014

od 08:00 hodin rozlosování družstev a disciplín, registrace soutěžících
od 09:00 hodin Zahájení, nástup družstev a soutěžících
od 09:30 hodin Zahájení soutěže „Jízda zručnosti s požárním útokem, Družstva 1+3 a 1+5 dle dispozic
od 12:00 hodin oběd, občerstvení,
kolem 12:00 hodin přílet 2 vrtulníků Robinson R44 s možností zakoupení vyhlídkových letů dle vlastního přání
od 12:00 hodin proběhne ukázka požárního útoku mladých hasičů z Krajkové
od 12:30 hodin Příprava letištní plochy pro soutěž „Železný hasič HČR 2014″
od 13:00 hodin zahájení soutěže Železný hasič HČR 2014
V průběhu dopoledního a odpoledního programu bude provedena ukázka lezecké skupiny JSDH Oloví, záchrany osob z výšky s možností zapojení do této ukázky.
V průběhu dne bude možnost prohlídky hasičských vozidel, techniky, výzbroje a výstroje.
Máme přislíbenou ukázku záchranářských psů, ukázku vyhledávání osob.
Odbor Zdravotnických záchranářů HČR Praha – prezentace předlékařské první pomoci a všeho co se týká záchrany osob a první pomoci
Za příznivého počasí bude vytvořena na travnaté ploše pěna pro děti.
Po celý den bude probíhat výtvarná soutěž do které se mohou zapojit nejen děti.
Děti mohou využít skákací hrad, který poskytne Požární Bezpečnost s.r.o. Jihlava.
Na akci bude možnost zakoupit upomínkové předměty, drobné výstrojní součástky, čepice, trička apod.

od 16:00 hodin proběhne soutěž o nejkrásnější CASku
od 18:00 hodin proběhne vyhodnocení všech soutěží, udělení diplomů, medailí a putovních pohárů apod.

od 19:00 hodin volná zábava, posezení u táboráku, při muzice

V neděle 22.6.2014 ukončení akce, úklid prostranství a rozjezd účastníků domů

V průběhu celého dne je zajištěno občerstvení(guláš, klobásky,pivo,limo,nealko pivo ) Pro zajištění hygieny máme k dispozici 10.000 ltr. pitvé vody z VOSS Sokolov a 2 buňky TOITOI.

Prosíme všechny účastníky aby :
1. dbali pokynů rozhodčích, členů technické čety
2. dodržovali vymezený prostor označený páskou, či rozhodčím
3. dodržovali pravidla slušného chování, pořádek a vše co je spojeno s dobrými mravy. Řidiče upozorňujeme na dodržování zákona o provozu na pozemních komunikacích včetně konzumace alkoholu.
4. dodržování pravidla Šťastného a bezpečného návratu.
Na této akci je zakázán prodej a konzumace tvrdého alkoholu. Porušení = diskvalifikace družstva

Vyhrazujeme si právo měnit podmínky, časový harmonogram tohoto setkání, nebo celou akci zrušit z důvodu zásahu vyšší moci, či velmi nepříznivého počasí.

užitečné odkazy sponzorů : www.hasici-cr.cz,
Požární bezpečnost s.r.o. Jihlava,
Sanitární systémy TOITOI,
Plyncentrum Horní Pochlovice,
Zednické práce Jaroslav Brousil Habartov,
N.O. Stavební Habartov,
Autodíly Filip, Habartov,
Lešení Trubač, Svatava,
Kaisrlík s.r.o.- strojírejská výroba Horní Slavkov,
Lemonta s.r.o.,
Troneko s.r.o. Loket,
Půtovic rodinná palírna Horní Slavkov,
Pila Herkules s.r.o. Habartov
Flabeg Oloví
AUTO3000 Asisteční služby motoristům
VEOLIA – Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o.
SPECTRANS – Speciální transporty

Na Vaší účast se těší realizační tým

popis disciplíny Železný hasič 2014

popis disciplíny Jízda zručnosti a požární útok.

návratka k Floriánskému setkání 20.-22.6.2014