Nová členská knížka 9.5.2014

Dnešního dne dorazila zásilka vyhotovených členských knížek, které jsou určeny pro všechny členy našeho sdružení. Pokud bude mít někdo zájem bude mu vypsána a zaslána, nebo předána prostřednictvím Krajských územnních odborů. Podmínkou pro získání členské knížky jsou řádně hrazeny členské příspěvky. Cena členské knížky je 27,-Kč. Cena za knížku bude připočtena při hrazení členského příspěvku na rok, nebo při osobním předání proti příjmovému dokladu. Nejlepší varianta je předání knížek při členských schůzích. Známky budou vylepovány vždy po zaplacení členských příspěvků. Předsedové Krajských územních odborů si požádají a sdělí nám požadovaný počet kusů. Knížka slouží k osobním účelům jednolivce, kde budou zapsány všechna udělená vyznamenání, odbornosti, apod. Tato knížka dále slouží jako „druhá“ evidence člena v případě kolapsu systému apod. V případě ztráty je každý povinen neprodleně tuto skutečnost oznámit na Ústředí, případně příslušnému Krajskému územnímu odboru.

firemann72 se představuje:

Předseda sdružení HČR
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.