Návrh slavnostního praporu sdružení HASIČI ČESKÁ REPUBLIKA

Vážení kolegové, hasiči

Dovolte abych Vás touto cestou oslovil a požádal Vás o podpoření návrhů slavnostního praporu. Nechali jsem si udělat několik návrhů, a je potřeba vybrat jeden, který necháme udělat.  Pokusíme se sehnat dotaci, neboť cca 65 tisíc je prozatím pro naše sdružení obrovská incestice.

Nebráníme se případně zájemcům o sponzorský dar. Sponzorské smlouvy máme .prapor_HASICI_CR_1-avers prapor_HASICI_CR_1-revers prapor_HASICI_CR_2-avers prapor_HASICI_CR_2-revers prapor_HASICI_CR_3-avers prapor_HASICI_CR_3-revers

Příspěvek byl publikován v rubrice Dokumenty. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Návrh slavnostního praporu sdružení HASIČI ČESKÁ REPUBLIKA

  1. firemann72 napsal:

    Prosíme naše členy o případné názory a připomínky k tématu návrhu slavnostního praporu sdružení.

Komentáře nejsou povoleny.