1. Floriánské setkání členů o.s. HASIČI ČESKÁ REPUBLIKA

Vážení kolegové, kamarádi, hasiči
dovolujeme si vás pozvat na 1. Floriánské setkání, které se uskuteční 20-22.6.2014 na letišti Květná u Krajkové, okres Sokolov, v Karlovarském kraji. Jedná se o 3 denní setkání. Nájezd účastníků je v pátek od 16:00 hodin. Hlavní program bude v sobotu 21.6.2014. Budou se konat jednak soutěže v požárním sportu, jízdy zručnosti, tak soutěže výtvarné pro děti i dospělé, netradiční soutěže, ukázka hasičské techniky, součinnost mezi složkami IZS a HČR, ukázka výcviku záchrannářských psů, ukázka lezecké skupiny, aj. K poslechu nám bude hrát Counrty kapela.
Ubytování bude v prostoru letiště na travnaté ploše ve vlastních stanech. Zajištěno občerstvení formou stánkového prodeje (žádný Vietnamci). Další průběh akce se bude řídit počtem účastníků, počasím a náladou. Pro soutěžící máme připravené ceny.
V případě zájmu o účast na tomto setkání Vás žádáme o informace na e-mailu matousek@hasici-cr.cz. Sdělte nám počet účastníků, případně techniku se kterou k nám přijedete.

popis disciplíny Železný hasič 2014

popis disciplíny Jízda zručnosti a požární útok.

návratka k Floriánskému setkání 20.-22.6.2014

pozvánka na Floriánské setkání 2014 pro web

Příspěvek byl publikován v rubrice akce 2014. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.